Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Sie    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
  • 85 825
  • 18 857

Modlitwa

Modlitwa przed figurą

Królowej i Matki Pięknej Miłości

 

         O Królowo i Matko Pięknej Miłości, czczona w tej świętej figurze, wpatruję się w Twoje oblicze, w Twoje kochające serce. Jesteś piękna jak Królowa i uważna jak najtroskliwsza Matka. Spoglądasz na mnie, czekasz na moje wyznanie, słuchasz i zachęcasz: 

       Przyjdźcie do Mego macierzyńskiego serca, gdy jesteście smutni, przygnębieni i gdy wiele cierpicie. Gdy szatan będzie was kusił do niewiary i zasiewał wątpliwości w waszych sercach,  przyjdźcie do  Mnie jako do Matki Bożego Syna, Matki Pięknej Miłości”.

          A więc przychodzę. Jestem przed Tobą w miejscu, które sama wybrałaś i z całym zaufaniem  otwieram swe serce. Przynoszę Ci moje radości i moje smutki, ból i udrękę, dobre czyny, których wciąż tak mało, i moje wady, słabości i grzechy, których tak wiele. Ale Ty jesteś Matką Miłosierdzia, Matką Pięknej Miłości. Przy Tobie ucisza się moje serce.

         Najłaskawsza, najlitościwsza, słodka Panno Maryjo, wiem, że z całym zaufaniem mogę się Tobie powierzyć. Zbliżam się więc do Ciebie jak dziecko do najlepszej Matki i błagam, byś wyjednała u Swego umiłowanego Syna miłosierdzie i łaskę o którą Ciebie proszę ( tu wymienić intencję…….).  Wiem, że nie odejdę stąd bez Twojej Matczynej pomocy.      Zdaję się na wolę Twego Syna, bo wierzę, że On kochając mnie, zawsze chce dla mnie tylko dobra. Niech się więc dzieje Jego wola, abym po czasie ziemskiej pielgrzymki znalazł(a) się w Królestwie wiecznej miłości i wiecznego szczęścia.

         Maryjo, Tyś Królową i Matką Pięknej Miłości, Tyś Królową mego serca, bądź ze Mną w każdy czas, prowadź mnie drogą miłości i pozwól upodobnić się do Ciebie, aby tak jak w Twoim życiu wola najlepszego Ojca, który jest w Niebie  stała się również moją wolą. Królowo i Matko Pięknej Miłości módl się za nami! Amen.

 

Modlitwa:

W intencji III Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela zostanie odprawiona Msza Św. w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II w Toruniu z prośbą o Bożą Opiekę i Błogosławieństwo dla organizatorów i uczestników.

W intencji III Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela modlą się Siostry Loretanki z Warszawy

W intencji III Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela modlą się Siostry Michalitki z Miejsca Piastowego

W intencji III Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela zostanie odprawiona Msza Św. w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej z prośbą o Bożą Opiekę i Błogosławieństwo dla organizatorów i uczestników.

W intencji III Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela zostanie odprawiona Msza Św. w Ośrodku Caritas w Myczkowcach u Królowej Matki Pięknej Miłości z prośbą o Bożą Opiekę i Błogosławieństwo dla organizatorów i uczestników.

W intencji III Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela modlą się s. Benedyktynki z Przemyśla

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela została odprawiona Msza Św. w Kaplicy Radia Maryja w Toruniu o Boże Błogosławieństwo, zdrowie dla organizatorów i uczestników.

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela została odprawiona Msza Św. w Ośrodku Caritas w Myczkowcach u Królowej Matki Pięknej Miłości z prośbą o Bożą Opiekę i Błogosławieństwo dla organizatorów i uczestników.

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela została odprawiona Msza Św. w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej z prośbą o Bożą Opiekę i Błogosławieństwo dla organizatorów i uczestników.

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela została odprawiona Msza Św. na Jasnej Górze o Boże Błogosławieństwo, zdrowie dla organizatorów i uczestników.

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela modlą się Siostry Michalitki z Miejsca Piastowego

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela modlą się Siostry Klawerianki z Krosna

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela modlą się Siostry Benedyktynki z Przemyśla

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela została odprawiona Msza Św. na Jasnej Górze o Boże Błogosławieństwo, zdrowie dla organizatorów i uczestników.

W intencji Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela została odprawiona Msza Św. w Kaplicy Radia Maryja w Toruniu o Boże Błogosławieństwo, zdrowie dla organizatorów i uczestników.